logo EU a MŠMT

Pro práci je vždy potřeba, aby kolektiv, který plní nějaké úkoly, fungoval jako tým a lidé v něm spolu dokázali spolupracovat. Práce je pak většinou kvalitnější a pro členy týmu i příjemnější.

O to se snažíme i u nás ve škole, a tak občas pořádáme společné akce pedagogů a zaměstnanců školy. Velmi často jsou to akce sportovní, protože zde, kromě tvoření dobrých vztahů, dochází také ke kompenzaci v naší práci, kdy tělo necháme odpočinout psychicky a “pomučíme” ho fyzicky, dbajíce na heslo: “Ve zdravém těle zdravý duch!”

V přípravném týdnu jsme této aktivitě věnovali jeden den  - vyrazili jsme na kolech do našich krásných brdských lesů a vyjeli na jedny z nejvyšších vrcholů Brd - na Tok a na Houpák.

Jelikož se nám podařilo se trefit do příjemného počasí, v příjemném duchu se nesl i celý výlet. Na vrcholcích kopců jsme se kochali nádhernými panoramaty, obdivovali kvetoucí vřes a plnili svá trávicí ústrojí modrými a červenými kuličkami borůvek a brusinek.

Do občerstvovací stanice v Těních dorazila také druhá - pěší skupina našich kolegů a při společném povídání jsme probrali nejen naše radosti a starosti, ale i spoustu pracovních témat.

Bylo to velmi příjemné pobytí v kolektivu spolupracovníků a věříme, že nebylo tento školní rok poslední.

Mgr. Pavla Hrazdilová

Přílohy:
Download this file (20200826_102201.jpg)20200826_102201.jpg373 kB