logo EU a MŠMT

Poslední okresní poměřování sil zažili naši sportovci v pátek dne 17.června na rokycanském koupališti na akci zvané Vršíčekman. Jde o malý triatlon - plavání, cyklistiku a běh, který mohou absolvovat jednotlivci či tříčlenná družstva, která si jednotlivé úseky rozdělí mezi sebe. Vezli jsme tři družstva a čtyři jednotlivce, počasí bylo naprosto výstavní, a tak měli všichni zúčastnění o zážitek postaráno.
Cenné kovy jsme tentokrát nepřivezli, ale i přesto si kluci a holky odváželi památeční medaile a zážitky z nejzajímavější a nejvíc vzrušující sportovní akce roku.
Všichni nám svou bojovností udělali radost, ale nejvíc pyšní jsme byli na naše jednotlivce, kteří celý závod zvládli úplně sami a nejen že ho nevzdali, ale ač nejmladší ze všech závodníků, teprve šesťáci, úspěšně bojovali po boku osmáků a deváťáků z jiných škol s velmi pěknými výsledky. Byli to tito čtyři borci: Honza Doskočil, David Korba, Erik Kolář a Dan Žiačik. 
Ve družstvech nás také statečně reprezentovali:
Marian Trunec, Jakub Havel, Petr Laibl, Petr Vacek, Jáchym Spáčil, Šimon Červenka, Vojta Vacek, Kája Chodorová a Natka Bílková. 
Všem klukům a holkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších pohybových zážitků a úspěchů.
 
Mgr. Pavla Hrazdilová
Přílohy:
Download this file (Vršíčekman.jpg)Vršíčekman.jpg270 kB