logo EU a MŠMT

Soutěž

Úspěch  naší  žákyně  v  celorepublikové  výtvarné  soutěži

V listopadu byly vyhlášeny výsledky výtvarné festivalové soutěže Juniorfest na téma  "Lupiči, lapkové a loupežníci". Naši školu reprezentovali svými obrázky žáci z druhého stupně. V každé kategorii byly vybrány jen dva nejlepší obrázky. Ze stovek výkresů bylo vybráno jen patnáct nejlepších, mezi nimi také Kamila Vágnerová z 9. třídy. Ta se zúčastnila v neděli dne 10. listopadu slavnostního předávání cen v plzeňském multikině Olympie. Je to pro nejen ni, ale také pro ostatní účastníky naší školy, veliký úspěch.  Obrázky soutěžících vyzdobily prostory filmového festivalu v Horšovském Týně.

                                                                                                         Mgr. Jitka Brejchová