logo EU a MŠMT

Turnaj ve florbalu

 

     Dne 24. října se v ZŠ Karla Vokáče uskutečnil turnaj ve florbalu pro první stupeň. Jednalo se o okresní kolo, do kterého se bohužel přihlásila pouze naše základní škola a ZŠ Radnice. Obě školy vytvořily dvě družstva, takže každý tým sehrál celkem tři utkání.      Nejlépe si vedlo družstvo Radnice "A", které po vypjatém boji těsně porazilo Strašice "A", třetí místo obsadilo druhé mužstvo z Radnic a čtvrté místo domácí základka.

     Naši školu reprezentovali tito mladí a nadějní sportovci: Dezort Jan, Andrlík Matouš, Anděl David, Huml František, Hrách Josef, Převrátilová Pavlína, Harčarik Pavel, Krchovová Eliška, Krchov Slávek, Řáha Matyáš, Lang František, Sedlář Matěj, Kunc Štepán, Tyrpekl Adam a Veverca Lukáš.                                                                                                     Mgr. Jiří Monhart

 

Okresní kolo dívek a chlapců v házené

 

První halové turnaje letošního školního roku se uskutečnily 22. a 23. října v tělocvičně rokycanského gymnázia. Turnaj v házené absolvovali kluci ve středu a holky ve čtvrtek a obě družstva dosáhla shodného umístění. Páté místo pro oba týmy sice není úplně nejlepším umístěním, ale i přesto si naši sportovci zaslouží pochvalu za svoji bojovnost a přípravu, kterou házené věnovali.                    

Mgr. Pavla Hrazdilová