logo EU a MŠMT

Turnaj v miniházené pro 1. stupeň

 

 

           Ve středu dne 16. 12. se v tělocvičně naší základní školy uskutečnil turnaj v miniházené žáků 1. stupně. Turnaje se zúčastnily kromě naší školy ještě ZŠ Dobřív a ZŠ ulice Míru Rokycany. Každá škola měla přichystané dva týmy, jeden byl v mladší kategorii (2. a 3. třída) a druhý ve starší kategorii (4. a 5. třída). Turnaj byl zorganizován systémem tak, že každý tým sehrál dvě utkání se stejným protivníkem. Všechny zápasy byly napínavé a až do poslední minuty nebylo o vítězi rozhodnuto. Celý turnaj se odehrál ve výborné atmosféře a hlavně v duchu fair play. Snad všichni zúčastnění se dožadovali dalších turnajů v tomto kreativním kolektivním sportu. Učitelé nadšeným sportovcům přislíbili další dva turnaje v příštím pololetí.

Ve starší kategorii obsadila první místo ZŠ ulice Míru Rokycany, těsně za ní skončila naše základní škola a třetí místo obsadila ZŠ Dobřív. V mladší kategorii kralovali borci z naší základní školy, na druhém místě skončil Dobřív a na třetí pozici ZŠ ulice Míru Rokycany.  

 Naši školu reprezentovali tito nadějní sportovci: Jan Dezort, Pavel Harčarik, Matyáš Řáha, František Lang, Michal Lang, Josef Hrách, Slávek Krchov, Eliška Krchovová, František Huml, Daniel Tomáš, Štěpán Kunc, Lukáš Veverca a Michal Červenka.  Tito žáci a spousty dalších pravidelně navštěvují každý pátek ráno před vyučováním kroužek házené, což se projevuje na jejich stále se zlepšujících výkonech, kterým nechybí nadšení a zápal pro hru.  

 

Mgr. Jiří Monhart